Späť

ÍRSKO

ATC LANGUAGE SCHOOLS

Program štúdia na strednej škole v Írsku, v ktorom si študenti môžu vybrať oblasť v okolí Dublinu alebo mimo regiónu hlavného mesta, kde chcú študovať. Študenti navštevujú miestnu školu a ubytovaní sú v hosťovskej rodine. Týmto je tento stredoškolský program nielen akademický, ale aj kultúrny. Študenti jednak získajú akademické poznatky a stanú sa aj súčasťou každodenného života v hosťovskej rodine.
Študenti si môžu vybrať z 3 škôl odporučených podľa dostupnosti.
Školy v okolí Dublinu sú limitované a je nevyhnutné prihlásiť sa dostatočne včas. Mimo Dublinu je na výber 75 regionálnych škôl.

Jazykové školy ATC vyučujú angličtinu vo svete už 50 rokov s dvoma výnimočnými celoročnými destináciami v Írsku.
Škola v Bray sa nachádza na východnom pobreží a škola v Dubline je v srdci hlavného mesta. Okrem toho ponúkajú 8 letných táborov v okolí Dublinu a Írska.
Program štúdia na strednej škole v Írsku, v ktorom si študenti môžu vybrať oblasť v okolí Dublinu alebo mimo regiónu hlavného mesta, kde chcú študovať. Študenti navštevujú miestnu školu a ubytovaní sú v hosťovskej rodine. 
Študenti si môžu vybrať z 3 škôl odporučených od partnera podľa dostupnosti.
Počet škôl v okolí Dublinu je limitovaný a je nevyhnutné prihlásiť sa dostatočne včas. Mimo Dublinu je na výber 75 regionálnych škôl.

PREČO ATC?
  • Dve fantastické celoročné lokality v Írsku
  • Skvelý stredoškolský program
  • Štátne aj súkromné školy
  • Osem juniorských letných programov 
  • Rodinná agentúra s 50 ročnou tradíciou a individuálnym prístupom k študentom
  • Študenti všetkých vekových kategórií si užijú kvalitný vzdelávací a kultúrny zážitok
Zástupca ATC na Veľtrhu stredných škôl v zahraničí:

Ms. Louise Hunter

Louise sa narodila v Spojenom kráľovstve a študovala manažment cestovného ruchu na Bath Spa University. Pred viac ako 11 rokmi sa presťahovala do Írska a odvtedy pracuje s ATC. Baví ju byť súčasťou tímu, ktorý ponúka zaujímavé a inovatívne programy študentom z celého sveta. Vo voľnom čase sa venuje turistike a potápaniu.

Dohodnúť stretnutie:
Loading...

ORGANIZÁTOR:

D&D Team, s.r.o
Pod Rovnicami 37
841 04 Bratislava

+421 903 725 459
+421 907 725 459
info@dadteam.sk

NAPÍŠTE NÁM