Späť

VEĽKÁ BRITÁNIA, USA, ČÍNA

CATS GLOBAL SCHOOLS

Pod organizáciu CATS GLOBAL SCHOOLS spadá 12 škôl vo Veľkej Británii, USA a Číne. S najväčším zastúpením práve v prvej spomenutej.  Vo Veľkej Británii si môžete podľa veku a preferencií vybrať z rôznych programov. Pre-GCSE, GSCE, Pre-A Levels, A Levels alebo IB program. Každý má svoje špecifiká a výhody. V Pre- programoch alebo prípravných programoch si volíte časť predmetov, pri A Levels si volíte tri (max. 4 predmety) a pri IB programe si volíte 6 predmetov. Tie si vyberáte zo šiestich rôznych skupín. Každá IB škola má tieto predmety iné a môže ich mať aj inak rozdelené v skupinách. Preto je pri výbere IB školy dôležité vedieť, aké predmety ponúka. V USA je to program US High School Diploma a v Číne je minimálna dĺžka štúdia dva roky. Pokiaľ chcete zmaturovať, musíte tretí ročník dokončiť vo Veľkej Británii.

CATS poskytuje vo Veľkej Británii, USA a Číne študentom z viac ako 100 národností vzdelanie, ktoré potrebujú na rozvoj zručností v reálnom živote, aby sa pripravili na svet zajtrajška.

Školy ponúkajú výchovné prostredie, kde každý študent môže prispieť a formovať svoj svet. 

Naša komunita CATS Global Schools zahŕňa nezávislé internátne školy, medzinárodné školy, umeleckú školu, anglické jazykové školy a rôzne letné školy, ktorých spoločným cieľom je inšpirovať ďalšiu generáciu.

PREČO CATS:
  • 12 škôl v troch krajinách: USA, Veľká Británia, Čína
    Študentom z viac ako 100 krajín poskytuje vzdelanie, ktoré potrebujú na rozvoj zručností v reálnom živote
  • Vzdelanie pre svet zajtrajška
  • Vysoká akademická úroveň
  • Pozitívne prostredie na učenie
Zástupca CATS na Veľtrhu stredných škôl v zahraničí:

Mr. Aldo Gordani

Aldo už viac ako desať rokov poskytuje poradenstvo študentom v rámci britského a amerického vzdelávacieho systému. Je absolventom CATS College Cambridge a má magisterský titul na Warwick University v Spojenom kráľovstve. Medzi jeho záľuby patrí cezpoľný beh, futbal a tenis.

Dohodnúť stretnutie:
Loading...

ORGANIZÁTOR:

D&D Team, s.r.o
Pod Rovnicami 37
841 04 Bratislava

+421 903 725 459
+421 907 725 459
info@dadteam.sk

NAPÍŠTE NÁM