Späť

FRANCÚZSKO

CENTRE D'ECHANGES INTERNATIONAUX

CEI ponúka program na kvalitných štátnych a súkromných stredných školách s ubytovaním v dobrovoľníckych hosťovských rodinách po celom Francúzsku. Pokiaľ má študent záujem o konkrétnu časť Francúzska, bude umiestnený v platenej hosťovskej rodine. Študenti sú zväčša umiestňovaní v okrajových častiach miest, nie v centrách. Počas pobytu sa študenti môžu zúčastniť troch voliteľných výletov – do parížskeho Disneylandu v októbri, lyžovania v Alpách vo februári alebo navštíviť Cote D’Azur v júni.

CEI ponúka vo Francúzsku rôzne individuálne programy, ako napríklad stredoškolské programy vo Francúzsku. Neexistuje lepší spôsob ponorenia sa do inej kultúry, ako žiť v hosťovskej rodine. Všetky rodiny sú starostlivo preverené a pripravené na túto skúsenosť. Priradenie hosťovskej rodiny a študenta je založené na profile študenta, jeho osobnosti a spoločných záujmoch. Študenti sa budú cítiť ako doma a vytvoria si silné dlhodobé vzájomné vzťahy.

CEI ponúka aj kratšie letné programy. Program, ktorý kombinuje hodiny francúzštiny, program rôznych aktivít a ubytovanie v rodine. Programy môžu trvať 2, 3 alebo 4 týždne a konajú sa každý rok v júli a auguste.

PREČO CEI?
  • Spoľahlivosť – CEI bola založená v roku 1947

  • Vášeň – Naši zamestnanci veľa cestovali a vedia, aké je to byť výmenným študentom!

  • Prispôsobivosť a flexibilita – CEI potvrdila pozíciu jedného z lídrov vo Francúzsku, pretože je prispôsobivá a flexibilná a je vždy blízko k svojim účastníkom a partnerským agentúram.

     

Zástupca CEI na Veľtrhu stredných škôl v zahraničí:

Ms. Angélina Lecouturier

Angélina, bývalá ročná výmenná študentka v USA v rokoch 1990-1991 a verná zamestnankyňa CEI posledných 23 rokov. Súkromne aj profesionálne veľa cestovala do rôznych krajín sveta, je to jej život a práca! Vždy na ňu zapôsobia úžasné vzťahy, ktoré dokážu vytvoriť prostredníctvom rôznych prepojení profesionálov, rodičov, študentov, učiteľov, miestnej komunity a priateľov z celého sveta. Stále a stále je čo rozvíjať a tvoriť a práca s tínedžermi jej vždy umožňuje zlepšiť vnímanie a otvorenosť voči svetu vo všeobecnosti. Okrem toho je sama rodičom 🙂

Dohodnúť stretnutie:
Loading...

ORGANIZÁTOR:

D&D Team, s.r.o
Pod Rovnicami 37
841 04 Bratislava

+421 903 725 459
+421 907 725 459
info@dadteam.sk

NAPÍŠTE NÁM