Späť

KANADA

The Conseil des écoles publiques de l’Est de l’Ontario

Conseil des écoles publiques de l’Est de l’Ontario (CEPEO), teda Združenie štátnych škôl východnej časti Ontaria, je situované v kanadskom hlavnom meste, Ottawe. Štátne školy v Ottawe ponúkajú bilingválny program s anglickým a francúzskym jazykom s možnosťou výberu školy a s ubytovaním v blízkosti školy v hostiteľskej rodine. Podmienkou je znalosť obidvoch jazykov.
CEPEO poskytuje skvelú príležitosť ako sa zdokonaliť v anglickom a francúzskom jazyku, ktorá je ideálna pre študentov z bilingválnych škôl s možnosťou získať celosvetovo uznávaný bilingválny certifikát. 

Conseil des écoles publiques de l’Est de l’Ontario, známy ako CEPEO, je frankofónny školský distrikt so sídlom v provincii Ontario v Kanade. Medzinárodným študentom ponúka jedinečné možnosti, vrátane programov na trimester, semester, prípadne po splnení podmienok aj maturitný diplom.  Kanadská maturita otvára dvere pre univerzitné štúdium po celom svete!

 

Predmety sú vyučované vo francúzštine a študenti žijú v bilingválnom regióne, kde sa na rovnakej úrovni používa angličtina aj francúzština. To znamená, že študenti majú veľa príležitostí na zlepšenie alebo precvičenie oboch jazykov.

PREČO CEPEO:
  • 25 ročná tradícia
  • Program v štátnych školách v hlavom meste Kanady v Ottawe
  • Bilingválny program
  • CEPEO ponúka študentom prostriedky na získanie zručností a vedomostí, ktoré potrebujú na rast a úspech v neustále sa meniacom svete
  •  Veľa možnosí pre umenie, športy aj vedné predmety
Zástupca CEPEO na Veľtrhu stredných škôl v zahraničí:

Ms. Geneviève
Côté-Therrien

Geneviève má viac ako 10 rokov skúseností s propagáciou vzdelávacích programov na národnej aj medzinárodnej úrovni. Do Conseil des écoles publiques de l'Est de l'Ontario nastúpila v roku 2018 ako programová poradkyňa a aktuálne pracuje ako poradkyňa pre výber programov pre medzinárodných študentov.

Dohodnúť stretnutie:
Loading...

ORGANIZÁTOR:

D&D Team, s.r.o
Pod Rovnicami 37
841 04 Bratislava

+421 903 725 459
+421 907 725 459
info@dadteam.sk

NAPÍŠTE NÁM