Späť

VEĽKÁ BRITÁNIA

EDUCATIUS UK & IRELAND

Educatius patrí medzi najväčšie organizácie zabezpečujúce pobyty na stredných školách v zahraničí. Ponúkajú krajiny v rôznych častiach sveta a na našom veľtrhu budú reprezentovať Veľkú Britániu a Írsko. V oboch krajinách ponúkajú široké portfólio programov, od základných programov bez možnosti výberu až po programy s výberom konkrétnej školy. V ponuke majú štátne aj súkromné školy a je možné vybrať si vybrať ubytovanie v hosťovskej rodine alebo na internáte. Educatius má výbornú podporu koordinátorov v mieste pobytu a ponúka aj podporu pri vybavovaní víz a bezplatný kurz na prípravu na skúšky na testy k vízam.

Educatius UK a Írsko ponúkajú celý rad zaujímavých typov programov v oboch krajinách. Od cenovo dostupného classic programu bez možnosti výberu pre študentov, ktorí hľadajú skutočne britský alebo írsky zážitok, až po špičkové programy internátnych škôl. Cieľom je pomôcť každému študentovi nájsť program, ktorý im bude najlepšie vyhovovať. Od prihlášky a príchodu do Spojeného kráľovstva/Írska až po prípravu na odchod a to, čo bude nasledovať, ako aj všetko medzi tým – Educatius UK & Ireland rieši každý prípad študenta starostlivo a profesionálne. Majú viac ako 40 štátnych a 30 súkromných škôl v oboch krajinách a sú hrdí na rozmanitosť, príležitosti a skúsenosti, ktoré môžu študentom ponúknuť.

PREČO EDUCATIUS?
  • Rôzne možnosti programu od základného programu až po súkromné školy vo Veľkej Británii a Írsku
  • Poradenstvo na mieru, aby sa zabezpečilo, že každý študent skončí v programe, ktorý je pre neho 100% vhodný
  • Vynikajúca podpora pre všetkých študentov – bezpečnosť a pohoda študentov nadovšetko
Zástupca Educatius na Veľtrhu stredných škôl v zahraničí:

Ms Jemma Coleborn

Jemma viac ako 10 rokov pracovala v sektore vzdelávania, a teraz je vo vedení Educatius UK a dohliada na blaho všetkých študentov v programe. Educatius UK & Ireland bola založená v roku 2013 a je súčasťou globálnej skupiny Educatius, ktorá ročne pošle do sveta viac ako 6 000 študentov.

Dohodnúť stretnutie:
Loading...

ORGANIZÁTOR:

D&D Team, s.r.o
Pod Rovnicami 37
841 04 Bratislava

+421 903 725 459
+421 907 725 459
info@dadteam.sk

NAPÍŠTE NÁM