Späť

USA

EXCHANGEMATE

ExchangeMate International Education má 13-ročné skúsenosti s umiestňovaním zahraničných študentov s vízom F-1 na  americké školy – súkromné,  denné  aj internátne.  Stredoškolský program F-1 ponúka zahraničným študentom vo veku od 14 do 18 rokov možnosť ponoriť sa do života americkej strednej školy, pričom býva v hostiteľskej rodine alebo v školskej rezidencii. Zahraniční študenti navštevujúci štátne školy môžu študovať v Spojených štátoch maximálne jeden akademický rok. Program umožňuje študentom vybrať si konkrétne mesto a školský obvod a až tri preferované školy v rámci tohto obvodu. Študenti navštevujúci súkromné denné alebo internátne školy môžu študovať v Spojených štátoch niekoľko rokov, kým nedokončia štúdium. Mnohé štátne školy a všetky súkromné denné a internátne školy poskytujú medzinárodným študentom možnosť získať americký stredoškolský diplom, čo výrazne zvyšuje ich vyhliadky na prijatie na americkú vysokú školu alebo univerzitu podľa vlastného výberu.

ExchangeMate poskytuje niekoľko možností škôl a lokalít, takže študenti si môžu prispôsobiť svoj program podľa svojich osobných preferencií a cieľov. Všetci študenti stredných škôl majú zaručenú súkromnú spálňu bez ďalších nákladov.
Naším hlavným cieľom je zabezpečiť, aby všetci naši študenti dostali vysokokvalitné vzdelanie a zažili americkú kultúru v bezpečnom a láskyplnom prostredí počas celého svojho programu v Spojených štátoch.
Exchange mate je členom zoznamu CSIET (Council on Standards for International Educational Travel). CSIET stanovuje štandardy pre prevádzkovanie medzinárodných vzdelávacích programov, monitorovanie dodržiavania pravidiel a šírenie informácií týkajúcich sa medzinárodných vzdelávacích cestovných organizácií.
Organizácia je tiež akreditovaná Better Business Bureau (BBB) za kvalitu služieb, ktoré poskytujú medzinárodným študentom, agentúram a hostiteľským rodinám a je založená na silných hodnotách, pozitívnych skúsenostiach a najvyšších profesionálnych štandardoch v tomto odvetví.

Prečo ExchangeMate?
  • Súkromná izba je zaručená pre všetkých študentov umiestnených v hostiteľských rodinách ExchangeMate.
  •  V programe ExchangeMate SELECT High School si študenti vyberú mesto, školský obvod a 3 preferované školy v rámci tohto obvodu.
  • Rôznorodý výber – ExchangeMate ponúka širokú škálu škôl a lokalít prispôsobených rôznym záujmom a rozpočtom, vrátane nákladovo efektívneho programu FLEX navrhnutého pre študentov, ktorí majú obmedzený rozpočet.
Zástupca ExchangeMate na Veľtrhu stredných škôl v zahraničí:

Ms. Cristina Figueiro

Cristina Figueiro, zakladateľka a prezidentka ExchangeMate International Education, pochádza z Brazílie a svoju cestu začala ako stredoškolská výmenná študentka v USA. Inšpirovaná časom v zahraničí sa rozhodla venovať svoju kariéru poskytovaniu rovnakých životných skúseností iným tínedžerom. Vyštudovala cestovný ruch v Brazílii a po ukončení štúdia v roku 2002 založila agentúru, ktorá sa venuje vysielaniu študentov do zahraničia. Jej agentúra sa rýchlo rozrástla a otvorila pobočky v rôznych mestách a štátoch po celej Brazílii. V roku 2010 sa presťahovala do USA, aby spustila svoj stredoškolský program, postupne rozšírila jeho dosah tak, aby zahŕňala študentov z rôznych krajín. V roku 2016 sa rozhodla rozísť sa s brazílskou spoločnosťou a zamerať sa na expanziu ExchangeMate International Education v USA. S viac ako dvoma desaťročiami aktívneho zapojenia do medzinárodného vzdelávacieho priemyslu, Cristina Figueiro naďalej zohráva kľúčovú úlohu v tom, aby umožnila dospievajúcim objavovať svet!

Dohodnúť stretnutie:
Loading...

ORGANIZÁTOR:

D&D Team, s.r.o
Pod Rovnicami 37
841 04 Bratislava

+421 903 725 459
+421 907 725 459
info@dadteam.sk

NAPÍŠTE NÁM