Späť

NEMECKO

GLS

GLS ponúka tri typy programov. Dva programy v štátnych školách:  Classic – bez možnosti výberu a Select – s možnosťou výberu lokality. Pri oboch sú študenti ubytovaní v hosťovských rodinách. Tretí program je na súkromých školách s ubytovaním na internáte alebo v hosťovskej rodine. Tu je možnosť aj IB alebo bilingválnych škôl.

Nemecká jazyková škola GLS je jednou z najdlhšie fungujúcich škôl v Nemecku. Stredoškolský program sprostredkujú už od roku 1983. Je jedinou jazykovou školou v Nemecku s areálom s rozlohou 16 000 m², vrátane možnosti bývať v areáli a zároveň sa učiť nemčinu v Berlíne.  Študenti môžu využívať poslucháreň, počítačovú miestnosť, jedáleň, knižnicu a reštauráciu. GLS bola ocenená titulom Star Awards School celkovo už päťkrát. Pri výberovom programe ponúka mestá Bayreuth, Berlín, Brémy, Drážďany, Hamburg, Koblenz, Lübeck, Minden, Norimberg, Ulm a Wiesbaden. Ročne umiestni okolo 150 medzinárodných študentov. Požadovaná úroveň nemčiny je B1. Pokiaľ má študent nižšiu úroveň, musí pred pobytom absolvovať prípravný jazykový kurz v Berlíne.

PREČO GLS?
  • Sprostredkuje stredné školy už od roku 1983
  • V ponuke viac ako 10 destinácii
  • Skúsení miestni koordinátori.
  • Pred začatím stredoškolského programu Vám môžeme ponúknuť online kurz nemčiny, aby ste sa čo najlepšie pripravili na pobyt v zahraničí. 
  • Jednodňové výlety na rôzne miesta.
  • Jediná jazyková škola v Berlíne s krásnym, zeleným kampusom priamo v srdci Berlína.
  • Víkend v Berlíne (raz v marci, raz v novembri) s množstvom zábavných aktivít 
Zástupca GLS na Veľtrhu stredných škôl v zahraničí:

Ms. Sonja Golenia

Sonia sa narodila v krásnom bavorskom Mníchove. Vyštudovala anglickú lingvistiku na Ludwig-Maximilians-University. Niekoľko mesiacov žila v kanadskom Calgary a zbierala skúsenosti v medzikultúrnej komunikácii. Pracovala v rôznych oblastiach, v oblasti nehnuteľností, predaja a ako supervízorka v eventovej spoločnosti. Hovorí nemecky, anglicky a poľsky.

Dohodnúť stretnutie:
Loading...

ORGANIZÁTOR:

D&D Team, s.r.o
Pod Rovnicami 37
841 04 Bratislava

+421 903 725 459
+421 907 725 459
info@dadteam.sk

NAPÍŠTE NÁM