Späť

KANADA

GREATER VICTORIA SCHOOL DISTRICT #61

Greater Victoria School District ponúka medzinárodným študentom na stredoškolské štúdium všetkých svojich 7 štátnych škôl. Ponúkajú široké množstvo predmetov. Vybrať si rovnako môžete aj predmety, ktoré budete študovať. Či už rovnaké ako na našich gymnáziách, alebo špecifickejšie ako business, psychológia, mechanika, ekológia, kaderníctvo či kulinárske umenie.

Victoria je hlavným mestom Britskej Kolumbie a turistickou destináciou číslo 1. Nazývaná aj mestom záhrad (údajne je ich tu až 100 000) má Victoria najteplejšie podnebie z celej Kanady. Skvelá na turistiku, pozorovanie veľrýb, hranie golfu či bicyklovanie.

Školy v Greater Victoria School Districte spájajú bohatú históriu a tradíciu s modernou filozofiou.

Zahraniční študenti si užijú výnimočné vzdelávacie zariadenia, vrátane knižníc, zariadení výtvarného a praktického umenia, vedeckých a počítačových laboratórií vybavených najnovšou technológiou, veľké športové ihriská a množstvo mimoškolských aktivít.

Školy sa nachádzajú v obytných štvrtiach s vynikajúcim systémom verejnej dopravy.

Učitelia sú vysoko vyškolení odborníci s certifikáciou vlády. Majú ukončené vysokoškolské vzdelanie v oblasti vzdelávania a majú bakalárske a/alebo magisterské štúdium v príslušnom odbore.

PREČO VICTORIA?
  • Skvelá destinácia v hlavnom meste Britskej Kolumbie – Victorii na Vancouver Islande
  • Výber zo 7 škôl
  • Výborne vybavené školy – špeciálne učebne, moderné vybavenie a športoviská
  • Veľký výber netradičných predmetov
  • Vysoko kvalifikovaní a motivovaní učitelia sú študentom kedykoľvek k dispozícii
Zástupca Greater Victoria School District na Veľtrhu stredných škôl v zahraničí:

Mr. Rob Tucker

Rob má viac ako 30 rokov skúseností v systéme verejného vzdelávania v Britskej Kolumbii ako učiteľ, riaditeľ a administrátor medzinárodného vzdelávania. Okrem dohľadu nad mnohými ISP programami (napr. Študentská podpora, Academic Transition Program, Camp Victoria, krátkodobé programy) je Rob zodpovedný za marketing, nábor a podporu študentov a ich rodín z celej Európy. Rob nastúpil do Greater Victoria School District v auguste 2015.

Dohodnúť stretnutie:
Loading...

ORGANIZÁTOR:

D&D Team, s.r.o
Pod Rovnicami 37
841 04 Bratislava

+421 903 725 459
+421 907 725 459
info@dadteam.sk

NAPÍŠTE NÁM