Späť

EURÓPA

INSPIRED EDUCATION

Inspired Education je jednou z popredných organizácii ponúkajúcich prémiové súkromné stredné internátne školy a programy po celom svete. Na našom Veľthu stredných škôl v zahraničí Vám predstavia najmä IB programy a európske školy vo Švajčiarsku, Veľkej Británii, Taliansku, Španielsku, Portugalsku a Belgicku. Všetky školy ponúkajú rozľahlé kampusy, moderné ubytovanie a TOP vybavenie športoviskami, učebňami a priestormi pre štúdium aj zábavu. Široká ponuka mimoškolských aktivít a klubov, vysokokvalifikovaní a motivovaní učitelia, starostliví “houseparents” na internátoch, podpora vo všetkých smeroch vzdelávania. To sú v skratke prémiové programy od Inspired Education.

Akademická dokonalosť je ústredným pilierom vzdelávania v Inspired. Vieme, že kvalitné vzdelanie vedie ku kvalifikácii, ktorá môže otvoriť dvere mimo školy a je katalyzátorom úspechu na univerzite a vo svete práce. Školy INSPIRED EDUCATION  však neučia študentov len zvládnuť skúšky, ale aktívne sa zapájať do prebiehajúceho procesu učenia. Študenti  dosahujú svoj akademický potenciál, pretože sa zapájajú do vzdelávania, ich sebadôvera je posilnená učením založeným na otázkach a sú schopní kriticky myslieť. Harmonický školský život sa pestuje s neustálym rešpektom a oslavou jeden druhého, ako aj našich miestnych a globálnych komunít. Študenti vo všetkých ročníkoch zažívajú počas svojho vyučovania príjemnú atmosféru.

PREČO INSPIRED:
  • Inspired Education ponúka programy pre viac ako 80 000 študentov vo viac ako 111 školách v 24 krajinách
  • Zanietení, vysoko kvalifikovaní učitelia
  • Medzinárodné učebné osnovy stojace na troch pilieroch: akademickej excelentnosti, športu a  kreatívneho umenia
  • Každá škola je jedinečne navrhnutá a vyvinutá v súlade so svojím prostredím a umiestnením.
  • Počet študentov škôl od 400 do 2 000 
  • Personalizované vzdelávanie.
  • Rozmanitosť študentov a medzinárodných členov fakúlt, ktorí sú odhodlaní spolu so študentmi vytvárať živé a bohaté prostredie.
Zástupca Inspired Education na Veľtrhu stredných škôl v zahraničí:

Mr. Niccolò Martini

Po ukončení postgraduálneho štúdia v Taliansku pracoval Niccolò v sektore cestovného ruchu. To ho priviedlo k životu v rôznych krajinách (Ázia, Afrika) a spoznávaniu nových kultúr a jazykov (hovorí plynule po taliansky, španielsky, anglicky a trochu francúzsky). Pred 15 rokmi sa rozhodol vstúpiť do sveta vzdelávania prácou na prestížnej škole Glion Institute of Higher Education vo Švajčiarsku, kde tiež absolvoval postgraduálne štúdium. Niccolò je nadšeným tímovým hráčom pri motivovaní kolegov a partnerov k dosiahnutiu osobných aj firemných cieľov. Pevne verí v 2 veci: vyhrávame len ako tím a vzdelanie je kľúčom k lepšiemu svetu.

Dohodnúť stretnutie:
Loading...

ORGANIZÁTOR:

D&D Team, s.r.o
Pod Rovnicami 37
841 04 Bratislava

+421 903 725 459
+421 907 725 459
info@dadteam.sk

NAPÍŠTE NÁM