Späť

INTERNATIONAL

NACEL

NACEL International je jednou z najväčších organizácii sprostredkujúcich stredoškolské pobyty. Má široké portfólio krajín, škôl aj programov. Ponúka štátne aj súkromné školy, ubytovanie v rodinách aj na internátoch a ako jedna z mála aj kombinované programy. Vo francúzskej škole Notre Dame môžu študenti počas týždňa bývať na internáte, aby mali bližšie do školy a ľahšie sa im s podporou tímu školy plnili školské povinnosti a počas víkendu sú ubytovaní vo francúzskej hosťovskej rodine, aby zažili pravú francúzsku kultúru, životný štýl a tradície.

Nacel je študentská výmenná organizácia fungujúca od roku 1957. Má viac ako 60-ročné skúsenosti s organizovaním stredoškolských programov po celom svete.

Pre študentov, ktorí hľadajú skúsenosť života v cudzej krajine, ponúka Nacel možnosť vyskúšať si to počas niekoľkých týždňov, trimestra, semestra alebo celého akademického roka. Stredoškolskí študenti počas školského roka v zahraničí žijú v hostiteľskej rodine alebo si vyberú študentskú rezidenciu, alebo internátnu školu. Navštevujú štátnu alebo súkromnú strednú školu v zahraničí, vďaka čomu majú možnosť spoznať inú kultúru a zlepšiť si jazykové znalosti.

PREČO NACEL?
  • Veľké portfólio programov po celom svete – vo Francúzsku, Španielsku, Kanade, USA, v Írsku, Spojenom kráľovstve, Taliansku a iných.
  • Skúsená organizácia ponúkajúca medzinárodné programy už od roku 1957.
  • Rôzna dĺžka programov – krátky letný program, výmenný pobyt na strednej škole alebo možnosť maturovať v zahraničí
Zástupca NACEL na Veľtrhu stredných škôl v zahraničí:

Ms. Céline Gibassier

Céline ma na starosti vzťahy s partnermi po celom svete, rozvíja medzinárodné programy a úzko spolupracuje s rodičmi a študentmi počas ich študijných programov v zahraničí. Od roku 2006 je medzinárodným poradcom pre vzdelávanie v Nacel. Po maturite na francúzskej a nemeckej strednej škole sa chcela dozvedieť viac o medzinárodných vzťahoch a učiť sa nové jazyky. Má magisterský titul z politických vied a medzinárodných vzťahov, ako aj postgraduálny diplom v odbore medzinárodný rozvoj európskych spoločností a v odbore Business Intelligence. Žila vo Francúzsku, Nemecku, Maďarsku, Švajčiarsku a Španielsku.

Dohodnúť stretnutie:
Loading...

ORGANIZÁTOR:

D&D Team, s.r.o
Pod Rovnicami 37
841 04 Bratislava

+421 903 725 459
+421 907 725 459
info@dadteam.sk

NAPÍŠTE NÁM