Späť

KANADA

DELTA SCHOOL DISTRICT

Delta ponúka program na stredných školách s možnosťou výberu konkrétnej školy. Ubytovanie je v hosťovských rodinách.

Delta School District sa nachádza 30 minút južne od Vancouveru a blízko hraníc s USA. V troch bezpečných komunitách – Delta, Ladner a Tsawwassen máte na výber z 8 škôl. Delta má druhý najväčší počet študentov v Britskej Kolumbii a pokladá sa za jednu z najbezpečnejších oblastí. 

Delta School District, ktorá sa nachádza v Greater Vancouver, ponúka semestrálne, celoročné, absolventské a letné programy pre študentov vo veku od 5 do 17 rokov.

Študenti žijú v hosťovských rodinách a zažijú si skutočný kanadský život. Vybrať si môžu zo 7 stredných a 24 základných škôl. Všetky školy Delta majú na výber širokú škálu predmetov, športov, klubov a aktivít. K dispozícii majú aj medzinárodného koordinátora, certifikovaných učiteľov a vyškolených poradcov Školy v distrikte Delta majú moderné a špecializované vybavenie.

PREČO DELTA?
  • Skvelú polohu s veľmi ľahkým prístupom do Vancouveru.
  • Rodinne orientované komunity.
  • Široká škála predmetov, športov a klubov na školách.
  • Akademicky sa radí sa medzi 5 najlepších okresov v provincii.
  • Vynikajúca podpora zahraničných študentov a mesačný program aktivít.
  • Delta počas našej 13-ročnej spolupráce privítala desiatky študentov zo Slovenska.
Zástupca Delta School District na Veľtrhu stredných škôl v zahraničí:

Ms. Karen Symonds

Karen je pedagogičkou už 25 rokov. Svoju kariéru začala v Delte ako učiteľka dramatickej výchovy a odvtedy vyučuje angličtinu, angličtinu pre pokročilých, náuku o spoločnosti a históriu. Pôsobila aj ako stredoškolská poradkyňa. Posledných 10 rokov pracovala Karen v medzinárodných programoch v Delte ako zástupkyňa riaditeľa a teraz je riaditeľkou programu. Je hrdá na Delta School District a príležitosti, ktoré ponúka študentom rásť nielen akademicky, ale aj v oblastiach ako umenie, atletika, líderstvo, služby a sociálne a globálne povedomie a zodpovednosť. Karen je starostlivá a nadšená pedagogička, ktorá s radosťou podporuje medzinárodných študentov, z ktorých budú úspešní lídri. Je držiteľkou titulu B.Ed v odbore vzdelávanie, ako aj magisterského titulu z poradenskej psychológie obe z University of Victoria

Dohodnúť stretnutie:
Loading...

ORGANIZÁTOR:

D&D Team, s.r.o
Pod Rovnicami 37
841 04 Bratislava

+421 903 725 459
+421 907 725 459
info@dadteam.sk

NAPÍŠTE NÁM